Celebrity News

Veliko slavlje braće Matić: Za Dejana i Sašu danas je poseban dan, čestitke se nižu

Veliko slavlje u domu braće Matić.

Veliko slavlje braće Matić: Za Dejana i Sašu danas je poseban dan, čestitke se nižu

Antonio Ahel/ATAImages

Braća Matić, Dejan i Saša, rođeni su u Bihaću na današnji dan 1978. godine.

Pevači danas proslavljaju svoj 47. rođendan.

Pročitajte: Ovako izgleda čovek koji je izgubio najveću životnu borbu: Otac Saše i Dejana Matića prvi put u javnosti (FOTO)

Dejan Matić je sinoć nastupao u Crnoj Gori i dočekao svoj rođendan na svirci.

Iako su blizanci istakli da važne datume obeležavaju zajedno i u krugu svojih najmilijih, čini se da ove godine to neće biti slučaj.

Saša je često u Beogradu sa svojom porodicom, suprugom Anđelijom i decom.

Dejan dugo nije nastupao u Beogradu, a živi na relaciji Beograd-Beč, gde Dejan ima svoju firmu. Sa njim je uvek supruga Jelena sa kojom ima takođe dvoje dece, sinove Zorana i Konstantina.

Braća su još u ranom dobu pokazala sklonost prema muzici, pa su se njihovi roditelji, zajedno sa njima, preselili u Beograd kako bi im omogućili najbolje školovanje.

Danas su braća Matić veoma uspešni pevači, kako u Srbiji, tako i u regionu, a privatan život drže podalje od očiju javnosti.

Komentari (0)

Loading