
Ivana je sve uredila po svom ukusu: Žena Miloša Bikovića otvorila vrata luksuzne nekretnine u Beogradu
Dom Miloša Bikovića i Ivane Malić u Beogradu uređen po poslednjoj modi

Miloš Biković pazario je pre nekoliko godina luksuznu nekretninu u elitnom beogradskom naselju, na Dorćolu. U slično vreme domaća javnost saznala je za njegovu romansu sa lepom Crnogorkom Ivanom Malić.
Dom Miloša Bikovića postao je ubrzo porodična nekretnina, a njegova izabranica potrudila se da sve bude uređeno sa ukusom.
Pročitajte: Ekskluzivno! Prve fotografije Miloša Bikovića sa sinom Vasilijem i ženom Ivanom
Prostran dnevni boravak sa velikim prozorima u dom pušta dosta svetlosti, pa je dnevni boravak uređen u svetlim tonovima i vizuelno dobio na širini.
Mešavina drveta i neutralnih tonova, ponegde je razbijena mermernim detaljima.
Dnevni boravak krasi i raskošna biblioteka, ikone, ali i ogledala koja sežu od poda do plafona.
Dom Miloša Bikovića i Ivane Malić krasi i poseban kutak rezervisan za preslatkog Vasilija, koji uživa u igračkama i najrazličitijim edukativnim sadržajima.
Nenad
06:53 14.04.2025
Kome je ovaj Biković lep treba da ide na operaciju očiju
Komentari (1)