Celebrity News

Pet meseci od rođenja Senje, Marija Kilibarda i Branislav Vučelić slave: Povod ne može biti lepši

Marija Kilibarda i Branislav Vučelić imaju veliki povod za slavlje

Pet meseci od rođenja Senje, Marija Kilibarda i Branislav Vučelić slave: Povod ne može biti lepši

Boško Karanović

Marija Kilibarda i Branislav Vučelić pre skoro pet meseci postali su ponosni roditelji preslatke devojčice. Senja je postala čitav njihov kosmos, otkrila nam je Marija Kilibarda u intervjuu za novo izdanje našeg magazina.

- Nekadašnja zadovoljstva i dalje čekaju da im se vratim. Trenutno za njih nemam mesta u svom danu, ali mi i ne nedostaju. Kad Senja malo poraste, moći ću da s njom idem i na putovanja i da zajedno radimo sve u čemu sam nekada uživala. Sve u svoje vreme.

Pročitajte: Od devojačke linije deli je još samo nekoliko kilograma - Marija Kilibarda podelila svoj jelovnik, jedna namirnica je ključna

Meni se kosmos spustio u krilo! Ja, jednostavno, nemam potrebu da živim van njega, a ona je taj moj kosmos - otkrila je Marija, saopštivši da ni ona ni njen partner nisu spremni da provode više od nekoliko sati odvojeni od naslednice, koja toliko brzo raste.

Pored svoje najveće radosti, Marija Kilibarda i Branislav Vučelić imaju još . Naime, njih dvoje će početkom marta proslaviti 5 godina svoje ljubavi.

Ivan Vučićević

 

- Početkom marta slavimo pet godina veze, ali još uvek nismo oboje bili u isto vreme van kuće i odvojeni od Senje, čak ni na kratko. Ne želimo, a iskreno nismo ni spremni, tako da mislim da ćemo godišnjicu obeležiti s njom, u našem domu. Biće prilika i za večere i za slavlja. Nama je i onako svaki dan žurka u kući - rekla nam je kroz osmeh Marija.

 

 

Komentari (0)

Loading