
Salonac kod Botaničke bašte u prazničnom ruhu: Marić i Vesna godinama verni ovoj kombinaciji boja (FOTO)
Dom Milomira Marića i Vesne Radusinović tokom praznika se pretvara u bajku

Stevan Pešić
Stiglo je omiljeno doba godine spisateljice Vesne Radusinović, vreme kada se u potpunosti posveti dekoraciji doma i spremanju bogate praznične trpeze za svoje prijatelje.
Dom Milomira Marića i Vesne Radusinović već prvih dana decembra dobio je svoje praznično ruho. Vesna je naravno prvo okitila jelku, te fotografiju podelila na svom Instagramu.
Pročitajte: Sa ovakvom trpezom Vesna Radusinović dočekuje Marića: Domaća pogača, ruska salata, a za kraj poslastica koju baš svi obožavaju
Već godinama Vesna je verna kombinaciji crvenih i zlatnih ukrasa, kada je kićenje jelke u pitanju, dok dekoraciju prostora s vremena na vreme menja, ali su zlatni detalji uvek prisutni.
Ovog puta jelka u domu Vesne Radusinović i Milomira Marića okićena je bogato, dok su ispod jelke poređani pokloni i jastučići koji atmosferi daju određenu toplinu.
Instagram
I inače je luksuzni salonac u blizini Botaničke bašte uređen sa stilom, te mu dekoracija samo dodatno daje notu luksuza i topline, a za sve detalje zadužena je brižna ruka domaćice.
Instagram
Komentari (0)