
Zavirite u dnevnu sobu Lidije Vukićević: Jedan detalj posebno zapada za oko (FOTO)
31/03/2025
1 dana
Dnevna soba Lidije Vukićević mesto je gde glumica provodi najviše vremena
Autor: Jovana Belić | 18/07/2023
Penthaus Novaka i Jelene Đoković u Njujorku oduzima dah
Dalibor Danilović
Naš najbolji teniser godinama sa porodicom živi u Monaku, međutim poznato je da on poseduje nekoliko nekretnina širom sveta među kojima je, kako mediji prenose i penthaus Novaka i Jelene Đoković u Njujorku.
Nole, navodno poseduje dva stana u jednoj zgradi na Menhetnu koje je, prema nezvaničnim izvorima, kupio 2017. godine.
Snimak nebodera u Sohou osvanuo je na jednoj stranici na "Tik-Toku", a kako se navodi Noleta je ova investicija koštala deset miliona dolara.
Penthaus Novaka i Jelene Đoković u Njujorku pruža zaista nestvaran pogled na ovaj ekskluzivni deo grada, te ne čudi što je vrednost nekretnine vrtoglava.
@real.estates Novak Djokovic’s penthouse in New York worth $10 million! #novakdjokovic #djokovic #tennis #tennisplayer #wimbledon #fyp #foryou #foryoupage #sports #tennistiktok #realestate #mansion #celebrity #athlete #newyork ♬ Without Me - Halsey
U pitanju su dve odvojene stambene jedinice od 185 kvadrata sa Pariskim enterijerom, a stanovi sa velikim prozorima koji gledaju na horizont Menhetna sadrže balkon,bazen sa morskom vodom, fitnes centar i saunu koje ga čine idealnim za opuštanje.
Novakov stan u Njujorku pic.twitter.com/AqrpA9yB00 — Malagaravaa (@vaskekopirinac) July 10, 2023
Kako su američki mediji pisali, zgrada u kojoj Nole ima apartmane urađena je po projektu arhitekte Renca Pijana. Zgrada je tada bila u početnoj fazi izgradnje, a Đoković se nalazio među prvim kupcima.
Izvođač radova firma "565 Broome Soho" je pre toga sa srpskim teniserom bila u obligacionom odnosu i kod prodaje apartmana u Majamiju.
Printscreen
- Volim dizajn te dve zgrade i njihova lokacija je fantastična. I Njujork i Majami su na mojoj putnoj listi svake godine, pa će biti uzbudljivo da stalno imam gde da se vratim - naveo je tada srpski teniser.
Inače, tokom pandemije Korona virusa, Đokovići su dosta vremena provodili u svojoj vili u Marbelji, a penthaus Novaka i Jelene Đoković u Njujorku bio je gotovo tri godine prazan jer nisu mogli da posete ovu zemlju zbog nevakcinisanog statusa.
printscreen
Novak, pored Njujorka, ima nekretnine i u Monte Karlu, Beogradu, Majamiju, Tivtu, kao i vilu na obali Pavlovačkog jezera, piše "Blic".
Zavirite u dnevnu sobu Lidije Vukićević: Jedan detalj posebno zapada za oko (FOTO)
31/03/2025
1 dana
Dnevna soba Lidije Vukićević mesto je gde glumica provodi najviše vremena
Kako da vaša kuća uvek predivno miriše? Ova tri super trika su jednostavna, a provereno deluju
29/03/2025
4 dana
Mirisi u kući su kao magija koja stvara udobnost i utiče na raspoloženje. Evo kako možete ispuniti svoj dom prijatnim notama bez kupljenih difuzora i aroma proizvoda. Lako i efikasno.
Kao da joj Ceca nije sestra: Kuća Lidije Ocokoljić nije ni nalik vili u Ljutice Bogdana
28/03/2025
4 dana
Dom Lidije Ocokoljić sušta je suprotnost Cecinoj vili
ŽURKA O KOJOJ SE PRIČA: SUPERSTAR GROZNICA U TIKE RADNJI
28/03/2025
4 dana
Superstar groznica u Tike radnji
Najobrazovanija pevačica regiona: Nećete verovati koje je sve škole završila Neda Ukraden
02/04/2025
31 min
Školovanje Nede Ukraden trajalo je dugo, ali je itekako vredelo.
Ilda Šaulić ne krije emocije, razlog je poseban: Moj Boki, moje srce..
02/04/2025
1h
Ilda Šaulić i Bojan imaju veliki razlog za slavlje
Danijela Dimitrovska nikad emotivnija: Sa suzama u očima obratila joj se javno (VIDEO)
02/04/2025
1h
Objava Danijele Dimitrovske rastopila i najtvrđa srca
Organsko povrće, kokoške, a tek da joj vidite cveće: Prava seoska idila Seke Aleksić
01/04/2025
12h
Kuća i dvorište Seke Aleksić izgledaju kao mali raj.
Komentari (0)