Slavski kolač, ikona i mirisi tradicije: Dragana Katić proslavlja Svetog Nikolu
18/12/2025
1h
Dom Dragane Katić pred Nikoljdan
Autor: Tamara Kovacevic | 19/11/2020
Najpoznatija manekenka Anika Božić, nakon što je doputovala iz Egipta, saznala je loše vesti. Nakon štop je bezbrižno stigla u Beograd, saznala je da je zaražena koronom.
Lepa Anika ističe da se pazila i da je poštovala sve mere opreza, ali bez obzira na sve, ipak nije sigurna kako se zarazila. Kako ističe, ne želi da okrivljuje nikog iz svog okruženja zbog pozitivnog testa i ovim putem apeluje na što veći oprez.
- Jednostavno sam se probudila u bolovima i sa temperaturom, dan kasnije sam izgubila čulo ukusa i mirisa. Uvek sam nosila masku, pridržavala sam se svih preporuka, ne znam ni kad ni kako sam se zarazila, a ni gde.
- Ne bih nikoga da okrivljujem iz mog okruženja. Vidim da su brojke strašne i želim svim srcem ljudima da kažem da se paze koliko je moguće - kaže Anika za "Blic" i dodaje:
- Za sada se osećam dobro koliko je to moguće. U kućnom sam karantinu, testiraću se ponovo nakon izvesnog vremena, sve dok ne dobijem negativne rezultate - zaključuje Božićeva za "Blic".
Slavski kolač, ikona i mirisi tradicije: Dragana Katić proslavlja Svetog Nikolu
18/12/2025
1h
Dom Dragane Katić pred Nikoljdan
Nikad nije kasno za promene: Ilda Šaulić o novom albumu i reakciji ćerke koja ju je najviše brinula
18/12/2025
2h
Ilda Šaulić se oglasila lepim povodom
Savršena porodična fotografija: Kejt Midlton i princ Vilijam sa decom čestitali praznike
18/12/2025
4h
Tradicionalna božićna čestitka Kejt i Vilijama ugledala svetlost dana
Deseti Teen Talk: Niko ne počinje sa savršenom idejom, ali je važno da počne
18/12/2025
11h
Deseti Teen Talk: Niko ne počinje sa savršenom idejom, ali je važno da počne
Komentari (0)