Celebrity News

Sreća nije da se krije: Marija Veljković i Rastko imaju prelep razlog za slavlje, svi čestitaju

Marija Veljković i Rastko Janković imaju razlog za slavlje

Sreća nije da se krije:  Marija Veljković i Rastko imaju prelep razlog za slavlje, svi čestitaju

Boško Karanović

Marija Veljković i Rastko Janković već tri godine uživaju u ljubavnoj vezi koja je, kako su jednom prilikom otkrili, započela iz prijateljstva.

Malo po malo, shvatili su da su rođeni jedno za drugo i zaista srodne duše, čemu svedoče i njihove česte objave na društvenim mrežama. Tako je i sada osvanula jedna koja potvrđuje da se veza ovo dvoje ljudi odvija u pravom smeru.

Pročitajte: Ljubav Marije Veljković i Rastka Jankovića bila je sudbinska: Rekla sam najlepši čovek na televiziji biće moj

Naime, Marija Veljko i Rastko Janković imaju lep povod za slavlje, glumac proslavlja rođendan, a voljena mu se putem Instagrama obratila emotivnim rečima uz niz zajedničkih fotografija:

- Mare: Ti nikad nećeš odrasti, mali veseljače…
  Rale: Zato me i voliš…
  Mare: Volim…. - glasila je simpatična priča koju je voditeljka podelila, a zatim je usledilo i objašnjenje:

- Iz serije ‘Srećna porodica – Rale i Mare'” - napisala je ona i uz emotikon srca dodala da u njihovom slučaju svaka reč stoji , te uputila najlepše čestitke svom voljenom Raletu:

 - Srećan rođendan mom najlepšem. I danas 1.000 poljubaca i zagrljaja, kao i svakog dana. 

Pročitajte: Stize 4. dete! Voditeljka Marija Veljković se rasplakala kad je saznala pol (FOTO)

Podsećanja radi, voditeljka iz braka sa bivšim suprugom Milanom Milovanovićem ima troje dece, Rosu, Nevu i Đurđa, a nakon razvoda ljubavnu sreću pronašla je u zagrljaju glumca Rastka Jankovića kog su, kako kaže, njeni naslednici odlično prihvatili:

Boško Karanović

 

- U tom periodu nisam razmišljala o novim ljubavima. Ali kada sam se zaljubila, znala sam da će sve biti u redu. Mnogo sam pričala sa njima, polako sam im sve objašnjavala i na kraju smo uspeli da dovedemo sve do toga da svi budemo srećni - rekla je jednom prilikom i otkrila čime ju je Rastko osvojio:

- Energije su nam se u potpunosti poklopile. Rastko me je osvojio iskrenošću, šarmom, a pre svega kućnim vaspitanjem. On je jedna od najiskrenijih osoba koje poznajem. Ne bih da pričam o udaji zato što nikada ne znate šta donosi dan, a šta noć!

Komentari (0)

Loading