Celebrity News

Marijana Mateus je kreatorka, oprobala se i kao spisateljica, a iznenadiće vas koliko jezika tečno govori

Školovanje Marijane Mateus donelo joj je mnogo toga.

Marijana Mateus je kreatorka, oprobala se i kao spisateljica, a iznenadiće vas koliko jezika tečno govori

Antonio Ahel/ATAImages

Književnica, kreatorka i žena fudbalera, Marijana Mateus, oduvek je volela modu, ali sa edukacijom išla je u potpuno drugom smeru.

Upravo ta odluka, donela joj je veliku popularnost i uspeh na poslu.

Pročitajte: Razveli smo se voleći jedno drugo: Marijana Mateus je zbog ovoga okončala brak sa Koletom

Kada je bila devojčica majka ju je često vodila na modne revije u Beogradu, gde je počela da razvija ljubav prema modi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marijana (@marijanamateus)

Uspešno je spojila ljubav prema modi i postavljanju trendova sa znanjem koje je stekla školovanjem i postala izuzezno uspešna u modnom svetu Srbije, ali i regiona.

S obzirom na to da je bila udata za nemačkog fudbalera, Lotara Mateusa, kao i da je često putovala zbog posla, Marijana i živi na više lokacija - London, Budimpešta i Beograd.

Shodno poslu kojim se bavi, bila joj je potrebna česta komunikacija sa poslovnim partnerima, ali i prijateljima koje je sticala, pa tako Marijana govori tečno čak pet jezika - srpski, engleski, italijanski, mađarski i nemački.

Komentari (0)

Loading