
Emina Jahović i Jelena Tomašević zajedno zbog prelepog razloga: Bilo je i suza
16/06/2025
20 min
Emina Jahović i Jelena Tomašević posetile su jedno gradsko dešavanje
Autor: Andrea Netović | 13/11/2021
Dom Sare Mie Jokić ženski je kutak opremljen detaljima dopremljenim sa Orijenta. Simpatično uređena nekretnina smeštena je u predratnoj zgradi odmah iznad pijace Zeleni venac na koju se prostire pogled iz spavaće sobe atraktivne mlade voditeljke.
Čim je okončala osnovne studije, ćerka voditeljke Lee Kiš poželela je da se osamostali, a tu želju roditelji su joj nedugo potom i uslišili. Nekretninu u centru grada, koja je već nekoliko godina bila u njihovom posedu, a koju nisu koristili jer su živeli u kući na Voždovcu, Lea i njen suprug, bivši novinar i urednik, danas profesor na fakultetu Momčilo Jokić, renovirali su i pokonili svojoj mezimici.
Boško Karanović
Dom Sare Mie Jokić sastojci se iz prostranog dnevnog boravka, u kome mlada voditeljka čuva sve svoje uspomene sa putovanja. Budući da je najčešće obilazila Orijent, detalji na policama poreklom su iz tih krajeva, ali to nije slučajno. Sara obožava Tursku, Tunis i Egipat i dan pre povratka iz tih divnih zemalja odvaja za kupovinu suvenira. Na njenom nameštaju se stoga mogu videti orijentalni jastuci, na komodama sveće i nargila, dok zidove krase slike iz Gize.
Boško Karanović
Prilikom uređenja stana ćerka Lee Kiš opredelila se za bež, belu i crnu boju, a osim u kuhinji nastojala je da od te ideje mnogo ne odstupa.
Boško Karanović
Simpatično uređena kuhinja nije mesto gde Sara zalazi mnogo, iako je od majke naučila da sprema brojne specijalitete. Tvrdi da joj u ovom momentu brojne obaveze ne dozvoljavaju da se time bavi, ipak ne krije da kada u svoj dom pozove goste lično voli da se pozabavi posluženjem i retko koristi usluge keteringa.
Boško Karanović
Jokićeva obožava svoj posao, ali jednako voli i da spakuje kofere i otputuje. Ljubav prema putovanjima nasledila je od roditelja, sa kojima provodi najveći deo svog slobodnog vremena.
Boško Karanović
Mada je prošlo već nekoliko godina od kako se osamostalila, Sara Mia priznaje da povremeno voli da prenoći u porodičnoj kući na Voždovcu u kojoj je provela detinjstvo i tvrdi da se i danas tamo oseća najsigurnije.
Boško Karanović
Pogledaj galeriju
Boško Karanović
Pogledaj galeriju
Boško Karanović
Pogledaj galeriju
Emina Jahović i Jelena Tomašević zajedno zbog prelepog razloga: Bilo je i suza
16/06/2025
20 min
Emina Jahović i Jelena Tomašević posetile su jedno gradsko dešavanje
Dara Bubamara na aerodromu u skupocenom autu, a svi komentarišu njene nokte!
16/06/2025
2h
Nokti Dare Bubamere privukli puno pažnje
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine: Lavove muči umor, Ovnovu velikim problemima
16/06/2025
3h
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine
Moje dete je maturiralo: Nataša Bekvalac ponosna majka, a evo koju školu je završila Hana Ikodinović
16/06/2025
6h
Znate li koju školu je završila Hana Ikodinović?
Neočekivana odluka Đokovića: Novak i Jelena sa sele u jedan evropski grad
16/06/2025
6h
Preseljenje Novaka Đokovića desiće se uskoro.
Komentari (0)