
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
8h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Autor: Teodora Vukovic | 21/05/2021
Prva devojka Novaka Đokovića sušta je suprotnost Jeleni Đoković. Lidija Popović, atraktivna crnka i kraljica dobre zabave, bila je prva devojka koja je osvojila srce teniskog asa.
Jelena Đoković, smerna, skromna, prirodno lepa i kako sama kaže, uspešna žena iz senke, ponosno nosi titulu supruge Novaka Đokovića. Svojom skromnošću očarala je Novaka, a njihov brak važi za jedan od najskladnijih.
Ipak, čini se da je pre nego što je sreo Jelenu, Novakov ukus za devojke bio nešto drugačiji. Njegova prva, javnosti poznata devojka, bila je Lidija Popović, disk džokej, poznatija pod nadimkom LadyLee. Lidija je atraktivna crnka, bujnih oblina, koja na društvenim mrežama, oduševljava svojim seksepilom.
Lidija je svojevremeno otkrila čak i kakav je partner svojevremeno Novak bio:
- Nole je za vreme naše veze uvek bio pažljiv i nasmejan, ali to je bilo kada nije imao obaveze kao što ima danas. Sada nosi veliki teret na leđima kao slavni muškarac u svetu sporta. Naravno da Nole nije papučar, on je društven i džentlmenski nastrojen dečko, takvog ga se bar ja sećam - izjavila je Lidija za "Espreso" jednom prilikom.
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
8h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Spakovala kofere i otišla: Nevena Joksimović napustila porodični dom pa se oglasila i to odavde
03/07/2025
9h
Supruga Saše Joksimovića napustila porodični dom
Prerano: Unuk Šabana Šaulića slomljen, gubitak je prevelik
03/07/2025
11h
Unuk Šabana Šaulića slomljen
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
12h
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza
Komentari (0)